All time working :) 604 850 650

Zespół Funpics

Jesteśmy zawodowymi fotografami. Wykonujemy na co dzień prace dla prasy i reklamy, zdjęcia buduarowe i akty, zdjęcia architektury wnętrz oraz reprodukcje dzieł sztuki. Podejmujemy się także dokumentacji spotkań firmowych oraz uroczystości rodzinnych. Na potrzeby większych imprez uruchomiliśmy usługę mobilnego studia fotograficznego. Wykonane na miejscu zdjęcia, opatrzone godłem eventu możemy natychmiast wydrukować na profesjonalnej drukarce fotograficznej, możecie je Państwo również otrzymać w formie cyfrowej po wydarzeniu pobierając ze specjalnie przygotowanej galerii.

Nazwaliśmy nasze studio Funpics, ponieważ niepozowane, wykonywane pod presją czasu zdjęcia z rekwizytami tworzą niepowtarzalne wspomnienia, często wywołujące uśmiech na twarzy odbiorców.

Katarzyna

Katarzyna

Budowanie swojej marki rozpoczęła sześć lat temu i w tym czasie osiągnęła poziom mistrzowski. Specjalizuje się w fotografii ślubnej, obsłudze eventów oraz wykonywaniu portretów biznesowych. Posługuje się niezawodnym sprzętem NIKONa, jest członkiem prestiżowego grona profesjonalistów NPS. Prywatnie lektor języka angielskiego, pasjonatka podróży i odpoczynku na świeżym powietrzu. Miłośniczka kotów 🙂

Sylwester

Sylwester

Przygodę z fotografią rozpoczął od zdjęć natury, krajobrazów i dzikich zwierząt. Podróże do dalekich zakątków świata przyniosły wiele fotograficznych dokumentów, m.in. wydany wraz z przyjacielem album "Skarby Ekwadoru i Galapagos" po wyprawie w 2010. Od 2011 związany z fotografowaniem ludzi. Jego portrety znajdowały uznanie na międzynarodowych konkursach. Współpracował z magazynami kolorowymi (edytoriale i okładki). Realizował własne projekty jak np. kalendarz charytatywny z sesją w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Fotografuje kobiety w scenerii buduarowej pokazując zmysłowo nagość zakrytą i akty. Wykonuje również zdjęcia architektury wnętrz oraz reprodukcje dzieł sztuki. Pracuje na sprzęcie Canona, Sony oraz PhaseOne. Prywatnie pasjonuje się podróżami, poznawaniem smaków egzotycznych potraw i degustacją win. Także wydawca pisma fotografii aktu Nago i właściciel marki gadżetów Nago. Dorobek artystyczny można zobaczyć: www.isylwester.com, galerie na 1x.com oraz 500px.